Оплата у Візовому Центрі

Консульський збір в Євро для громадян УКРАЇНИ, Росії, Молдавії, Вірменії,Грузії, а також для громадян Боснії і Герцоговини, Албанії, Сербії і Македонії. КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР У ГРИВНЯХ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, РОСІЇ, МОЛДАВІЇ, ВІРМЕНІЇ, ГРУЗІЇ, А ТАКОЖ ДЛЯ ГРОМАДЯН БОСНІЇ І ГЕРЦОГОВИНИ, АЛБАНІЇ, СЕРБІЇ І МАКЕДОНІЇ. Консульський збір в Євро для громадян інших країн Консульський збір у Гривнях для громадян інших країн
35      1056,48 60 1811,10
Вид збору Вартість Примітка
Сервісний збір за особу (якщо не потрібно надати біометричні дані) 20.00 €/ 610 гривень Включаючи 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Сервісний збір за особу (якщо потрібно надати біометричні дані) 21.50 €/ 655 гривень Включаючи 20% ПДВ. Оплачується у національній валюті (гривнях)
Кур’єрська доставка (включаючи ПДВ)  100 гривень  
Фотопослуга (включаючи ПДВ) 50 гривень Послуга на вибір заявника'
Послуга заповнення візових анкет (включаючи ПДВ) 75 гривень Послуга на вибір заявника'
Факс (включаючи ПДВ) 20 гривень Послуга на вибір заявника'
Послуга кур’єрської доставки після подачі документів (включаючи ПДВ)  100 гривень Послуга на вибір заявника'
СМС-повідомлення (включаючи ПДВ) 20 гривень Послуга на вибір заявника'

Примітка:

Будь-ласка, зауважте, що Сервісний збір оплачується за кожну візову заяву. Це правило стосується також неповнолітніх заявників, які бажають отримати візу в паспорт одного з батьків.

Будь-ласка, зауважте, що додаткові послуги надаються за Вашим бажанням і не впливають на рішення Посольства щодо Вашої візової заяви.

Всі вищенаведені збори поверненню не підлягають і можуть бути оплачені готівкою або кредиткої картою в гривнях у касі Візового Центру.

Візовий збір покриває витрати, пов’язані з розглядом документів, не залежно від кінцевого результату.

Вартість збору може змінюватися без попередження.